УВАГА: ПРОЕКТ “TEACHERS OF ENGLISH: GENERATION NEXT”

Шановні колеги!

Громадська організація GoGlobal у партнерстві з US Embassy розпочинає реалізацію всеукраїнського проекту «Teachers of English: Generation Next».

Мета проекту – дати додаткові знання і навички у сфері методології викладання англійської мови для студентів 3-4 курсів філологічних спеціальностей університетів. Навчання у формі інтерактивних тренінгів здійснюють носії мови та спеціально запрошені експерти із-за кордону. Під час проекту студенти обов’язково відвідують середні школи, де проводять тестові уроки, підготовлені на основі отриманних на тренінгах знань. По завершенню проекту учасники проекту обговорюють результати та діляться планами на майбутнє у особливому форматі освітнього round table. Також, найкращі учасники проекту отримають можливість скласти всесвітньовизнаний іспит із методології викладання англійської мови(наприклад, TKT).

У вересні-грудні 2016 року на базі Чернівецького національного університету ім Федьковича буде реалізовано перший проект «Teachers of English: Generation Next».

Графік реалізації проекту:

Вересень 2016

Конкурсний відбір учасників проекту

Жовтень 2016

Methodology of teaching, інтерактивний тренінг

Листопад 2016

Розробка авторських планів уроків та їх проведення у школах

Грудень 2016

Підвенення підсумків, проведення round-table.

Умови участі в проекті:

1. Бути студентом 3-4 курсу денної форми навчання спеціальності …

2. Володіти англійської мовою на рівні не нижчому B1+ та прі необхідності надати підтверджуючі документи.

3. Пройти конкурсний відібір:

• записати англійською мовою коротке відео до 60 сек із самопрезентацією та вашої мотивацією до участі у конкурсі

• написати англійською мовою коротке ессе до 2 стр А4 на тему «How will I teach children English in a new way in school?»

Матеріали до участі в конкурсі надіслати до 20/09/2016 року на адресу l.zaliubovska@goglobal.com.ua

Про результати конкурсного відбору буде повідомлено до 1/10/2016.