Відбулась зустріч студентів 4 та 5 курсів спеціальності «Філологія» з потенційними роботодавцями

24 травня на кафедрі англійської мови відбулася зустріч студентів 4 та 5 курсів спеціальності «Філологія» з потенційними роботодавцями. На зустрічі студенти дізналися про вимоги до сучасних фахівців англійської мови, які працюють у сфері освіти. Пані Галина Воронка, власниця мовного центру «Поліглот», наголосила на необхідності мотивації до педагогічної роботи, бажанні навчати інших та навчатися самому впродовж усього життя. Студентів цікавили питання тривалості робочого дня, методів викладання, які найчастіше використовуються у мовному центрі, можливості складання професійних тестів для отримання міжнародних сертифікатів. І роботодавці, і студенти погоджуються, що такі зустрічі допомагають випускникам краще орієнтуватися на ринку праці, розвивати ті навички, які в першу чергу цінуються роботодавцями.