НАША СТУДЕНТКА НАВЧАЄТЬСЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ

Викладачі і студенти кафедри англійської мови раді вітати Петру Фойтікову, студентку з університету ім. П.Шафарика, м. Кошице, Словачинна, яка приїхала навчатись впродовж осіннього семестру за спеціальністю 035 Філологія, спеціалізацією Германські мови (освітня програма магістерського рівня «Англійська мова і література та друга іноземна мова) згідно Угоди про подвійні дипломи між ЧНУ  та словацьким вузом. Троє студентів кафедри англійської мови навчатимуться за програмою подвійних дипломів у весняному семестрі 2019 року на кафедрі британських і американських студій університету ім.П.Шафарика. Після завершення спільної магістерської програми студенти отримають диплом, що визнається в країнах Євросоюзу.