День першокурсника 2021-2022

В четвер 16 вересня кафедра англійської мови привітала своїх першокурсників 2021-2022.

Свято складалось з двох частин. Спочатку студенти-магістри підготували квест із завданнями, щоб познайомити першокурсників з факультетом і його традиціями, а ось першокурсники доводили, що є гідними наслідувачами цих традицій і гідні честі називатися “інязівцями”. Під час другої частини студенти отримали привітання та важливі настанови від декана факультету Осовської Ірини Миколаївни, завідувача кафедри англійської мови Єсипенко Надії Григорівни та студентів 4 курсу спеціальності “Філологія”. Першокурсники представили візитівки своїх груп та поділились першими враженнями від навчання на факультеті. Бажаємо першокурсникам плідних і цікавих років навчання сповнених яскравими враженням!

PS Чудові фото на згадку!