Семінар “Feel Supported by Cambridge Assessment English”

18 вересня 2021 студенти-магістри 511 групи спеціальності 035 “Філологія” відвідали офлайн семінар “Feel supported by Cambridge Assessment English”, організований Cambridge Club Training Centre в Україні. На семінарі освітяни нашого міста та студенти-магістри прослухали лекції фахівців з методики навчання іноземних мов, перекладу та психології і взяли участь у практичних заняттях. Головна увага семінару зосереджувалася на обговоренні викликів, спричинених відмінністю між поколіннями студентів, які зростають в умовах диджіталізації та он-лайн навчання. Проблематика семінару була співзвучною з темами дисципліни “Методика викладання фахових дисциплін у вищій школі”. Студенти-магістри здобули цінний досвід спілкування з фахівцями вітчизняних закладів освіти та отримали можливість самоосвіти.