Засідання наукового гуртка Per Lingua Ad Astra 28.10.21

28.10.2021р. о 16.00 проведено чергове он-лайн засідання наукового гуртка Per Lingua Ad Astra на тему “Language extinction and language documentation” під керівництвом к.ф.н., доц. Сапожник І.В.  На засіданні присутні 20 студентів. Засідання  присвячено обговоренню документального фільму “The Linguists” («Мовознавці») . Студенти висловлювали свої думки, підготували цікаві завдання та відео для обговорення, які торкнулись не тільки сюжету фільму, а й глобальних проблем вимирання мови. Дискутування наштовхнуло учасників гуртка на те, що кожна нація повинна піклуватись про свою мову, адже, за словами Ліни Костенко: «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову». Дякуємо всім учасникам, які були присутні на засіданні гуртка! З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі, яка відбудеться 18 листопада 2021р.