Засідання гуртка Carpe Diem від 29 жовтня 2021 р.

У п’ятницю, 29.10.2021 р., о 16.10 під керівництвом к.ф.н. доц. Н.І. Лопатюк відбулося он-лайн засідання студентського наукового гуртка Carpe Diem, на якому професор програми Фулбрайт в Україні Альберт Рінгельштейн запропонував коротке ознайомлення із рядом класичних фільмів:

1. Casablanca
  2. Maltese Falcon
  3. The Treasure of the Sierra Madre
  4. High Noon
  5. Citizen Kane

Для перегляду студенти обрали фільм High Noon. Після перегляду мало місце жваве обговорення його з професором. Сподіваємось, така практика взаємодії була цікавою і корисною для обидвох сторін і буде зберігатися й надалі. Дякуємо професору Альберту Рінгельштейну за ініціативу! До наступних зустрічей!

Інформація про гурток міститься за посиланням http://english.chnu.edu.ua/?page_id=2148&lang=uk. За додатковою інформацією можна звертатись за тел. 0989344222 _ Богданюк Майя.