Засідання гуртка “Проблеми теорії і методики навчання іноземних мов в 21 столітті” 18.11.2021

У четвер, 18.11.2021 р., о 16.30 під керівництвом к.ф.н. доц. Бешлей О.В. відбулося он-лайн засідання студентського наукового гуртка «Проблеми теорії і методики навчання іноземних мов в 21 столітті».

Студенти представили напрацювання тем своїх досліджень, а також поділилися здобутими знаннями і досвідом відвідування вебінарів з методики викладання іноземних мов. У ході засідання були обговорені шляхи розвитку комунікативних навичок учнів за допомого методики TPR, проектних технологій, ігор, інтерактивних завдань та різноманітних онлайн-ресурсів. Активну участь у засіданні гуртка брали студенти Бецин Орест, Семенова Дар’я, Колодяжна Софія, Клянчина Олександра, Панчук Юлія, Космірак Надія, Гнатишин Аліна, Янко Віра.