До уваги студентів 1-4 курсів

Методична рада кафедри англійської мови провела засідання 7 лютого 2022 року з метою обговорення результатів анкетування здобувачів першого рівня освіти (бакалавр) щодо викладання аспекту «Домашнє читання» в курсі Основної іноземної мови, проведеного студентським активом кафедри в січні 2022.

Студенти дали наступні відповіді на питання анкетування:

1. Кількість повністю прочитаних вами книг англійською мовою

2. Ваші улюблені літературні жанри

3. Обсяг часу, що ви виділяєте на читання

4. Вкажіть прізвище автора та назву твору, який ви рекомендуєте для вивчення на аспекті “Домашнє читання”

5. Яке завдання / вид роботи є найцікавішим для вас на занятті з аспекту “Домашнє читання” і відповідає вашим потребам та інтересам?

6. Які завдання/види роботи на занятті з аспекту “Домашнє читання” викликають у вас найбільші труднощі?

7. Які завдання/ види роботи з дисципліни ви хотіли би бачити в методичці?

Після спільного обговорення результатів здобувачами освіти та науково-педагогічними працівниками було прийнято наступне рішення: викладачам кафедри англійської мови, які читають аспект «Домашнє читання» в курсі Основної іноземної мови, врахувати результати опитування здобувачів першого рівня освіти (бакалавр), проведеного студентським активом кафедри у січні 2022, щодо читання аспекту «Домашнє читання» і вжити заходів для удосконалення підходів до викладання цього аспекту, відповідно до програмних результатів навчання, зазначених в освітньо-професійних програмах.