Лекція Dr. Maciej Jaskot з Європейського коледжу у Варшаві (Польща) про вищу освіту в країнах Європи

11.10.2022 року відбулася лекція для студентів бакалаврів та магістрів спеціальностей 035 Філологія і 014 Середня освіта  Dr. Maciej Jaskot  з Європейського коледжу у Варшаві (Польща) про вищу освіту в країнах Європи, зокрема у Польщі, про готовність закордонних ЗВО навчати українських студентів в умовах воєнного часу. Студентам було цікаво дізнатися про структуру закордонних навчальних програм, про умови вивчення двох іноземних мов на одній освітній програмі, про сучасні виклики, які стоять перед освітою в Україні та закордоном. Дякуємо Ярославу Петровичу Редькві, представнику Міжнародного відділу ЧНУ, за можливість зустрічі з польським лектором.