Cерія занять з цивільного захисту для студентів кафедри англійської мови

Викладачами кафедри англійської мови та представниками Центр Симуляційної Медицини БДМУ було проведено серію занять з цивільного захисту для студентів:

Вступна лекція з цивільного захисту відбулась 5 квітня о 9.00

12 квітня о 09:00 відбулось 2 заняття з цивільного захисту для студентів. Тема заняття: «Безпека під час радіаційних аварій і радіаційного забруднення місцевості. Режими радіаційного захисту»

19 квітня о 09:00 відбулось 3 заняття з цивільного захисту. Тема заняття: «Правила поведінки працівників при аваріях з викидом небезпечних хімічних речовин»

26 квітня о 9:00 було проведено 4 заняття з цивільного захисту для студентів. Тема: «Вибухова та пожежна небезпека на виробництві. Рекомендації щодо дій під час виникнення пожежі»

2 травня о 11:30 було проведено 5 і 6 заняття з цивільного захисту для студентів. Тема: «Надання домедичної допомоги»