Подвійні дипломи

 

Студенти з Словаччини мають змогу навчатись в Ченівецькому національному університеті для отримання диплому магістра. Так, наприклад,  Петра Фойтікова в 2018/2019 н.р. навчалась за програмою семестр на кафедрі англійської мови. Петра активно приймала участь у всіх заходах кафедри, відвідувала пари та консультувалась з викладачами з теми свого наукового дослідження.

“I would like to thank you again for incredible experience to study at your department, I really miss Ukraine and I hope that soon we will be able to travel across countries, so I can visit Chernivtsi :)” Петра Фойтікова

 

 

 

 

 

 

Студенти нашої кафедри успішно складають іспити та закінчують навчання за програмою.

Так, випускниця програми подвійних димломів Діана Скрипкару (2020-2021 нр) безумовно радить програму:

Одна з випускниць, тепер викладач кафедри англійської мов, Ліннікова Вікторія Олександрівна ділиться своїми враженнями.

Double Diplomas або ж надзвичайна можливість для студентів
Без перебільшень, програма подвійних дипломів дає багато переваг для навчання. Що ж таке програма подвійних дипломів? Це можливість не просто навчатися за кордоном один семестр, а отримати диплом міжнародного зразка в університеті ім. Павола Йозефа Шафарика, м. Кошице, Словаччина. Вивчення другої іноземної мови з носієм мови та вибір дисциплін, які хочеш вивчати на початку семестру, нові знайомства та подорожі. Поки всі навчалися стаціонарно, ми вже в 2019 році мали можливість оцінити переваги дистанційного навчання. Адже курс «Методика викладання у ВНЗ» у нас проводив викладач з США. «Корпусну лінгвістику» викладач з Іспанії, яка дещо нагадала нашу соціолінгвістику у першому семестрі, бо теж мала лише 1 тиждень інтенсивного навчання. Advanced Essay Writing – це не тільки викладач носій мови, написання есе, читання художніх творів, а й знайомство з іншими студентами і обговорення робіт у групах. Це все те, що залишається на довго в пам’ятті: нові предмети, нові викладачі, новий корпус, життя в гуртожитку, прогулянки вечірнім містом і ще багато всього, що ви зможете відчути на собі, якщо оберете цю програму.

Comments are closed