Абітурієнту

Кафедра англійської мови запрошує на навчання!

Запрошуємо на навчання зі спеціальності «Філологія» та «Середня освіта» на кафедрі англійської мови Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Набір на спеціальності здійснюється окремо. У межах двох спеціальностей пропонується здобути освіту за спеціалізацією «Англійська мова та література». Всі освітні програми отримують схвальні відгуки роботодавців, випускників та студентів.

По завершенні бакалаврської програми навчання за спеціальністю «Філологія», спеціалізація «Англійська мова та література» студент отримує кваліфікацію «Бакалавр філології (англійська мова та література)». Навчальна програма передбачає ґрунтовні теоретичні і практичні знання з основної мови (англійської) та другої іноземної (німецької чи французької), вибірковий курс з методики викладання іноземних мов та педагогічну практику, курс з теорії перекладу, історії зарубіжної літератури та національної літератури країни, мова якої вивчається.

Успішне навчання в бакавраті за спеціальністю «Середня освіта», спеціалізація «Англійська мова та література» надає кваліфікацію «Бакалавр середньої освіти (англійська мова та література)». Існує можливість спеціалізації з двох іноземних мов, що дасть змогу працювати вчителем англійської мови і німецької чи французької за вибором студента. Освітня програма за спеціальністю «середня освіта», спеціалізація «англійська мова та література» розробляється спільно з провідними педагогами та методистами, експертами Британської Ради в Україні, що забезпечує відповідність якості навчання європейським стандартам вищої освіти.

Тривалість навчання в бакалавраті за спеціальностями «філологія» і «середня освіта» – 4 роки, що завершується державним іспитом з основної іноземної мови. За час навчання студенти мають можливість проходити семестрове навчальне стажування на кафедрах англістики чи іноземної філології закордонних університетів, з якими кафедра англійської мови підтримує тісні наукові та освітні зв’язки.

Студенти-магістри можуть навчатися за спеціальністю «Філологія», спеціалізація «Англійська мова та література» та спеціальністю «Середня освіта», спеціалізація «Англійська мова та література». Наші випускники мають значні переваги при працевлаштуванні.

Згідно Закону про вищу освіту в Україні студенти-магістри українських вузів можуть навчатися за спільною освітньою магістерською програмою у рідному університеті та закордонному закладі, отримуючи по її успішному завершенні подвійний диплом магістра.

Будемо раді вітати талановитих, креативних і цілеспрямованих випускників шкіл у нашій дружній родині поціновувачів іноземних мов з 1 вересня 2021 року!

Comments are closed