Години консультацій викладачів

Викладач Індивідуальні консультації Кураторська година Робочий е-mail
Єсипенко Надія Григорівна Вівторок 13:00-14:00 ———————– n.yesypenko@chnu.edu.ua
Батринчук Зоряна Романівна Середа 13.00-14.00 Вівторок 16.00-17.00 z.batrynchuk@chnu.edu.ua
Бешлей Ольга Василівна Понеділок 13:00-14:00 Вівторок 13:00-14:00 o.beshlei@chnu.edu.ua
Довгопола Анна Сергіївна Четвер 12:00-13:00 ———————– a.dovgopola@chnu.edu.ua
Буртник Богдана Ярославівна Вівторок 15:00-16:00 Понеділок 13:00-14:00 b.burtnyk@chnu.edu.ua
Гнатковська Олена Михайлівна Четвер 13:00-14:00 П’ятниця 13:00-14:00 o.hnatkovska@chnu.edu.ua
Ліннікова Вікторія Олександрівна Вівторок 13:00-14:00 Понеділок 13:00-14:00 v.linnikova@chnu.edu.ua
Лукащук Михайло Володимирович Понеділок 13:00-14:00 ————————- m.lukashchuk@chnu.edu.ua
Мігорян Ольга Василівна Середа14.30-15.30 П’ятниця 14.30-15.30 o.migorian@chnu.edu.ua
Дарчук Марина Олександрівна Понеділок 11:30-12:50 Вівторок 11:30-12:50 m.darchuk@chnu.edu.ua
Лопатюк Наталя Іванівна Вівторок 14.30-15,30 П’ятниця 8:30-9:30 n.lopatiuk@chnu.edu.ua
Федич Ганна Дмитрівна П’ятниця 10:00-11:00 П’ятниця 13:00-14:00 h.fedych@chnu.edu.ua
Москаль Тетяна Дмитрівна Понеділок 13:00-14:00 П’ятниця 11:15-12:15 t.moskal@chnu.edu.ua
Куковська Вікторія Ігорівна П’ятниця 10:00-11:00 Вівторок 10:00-11:00 v.kukovska@chnu.edu.ua
Грижак Людмила Михайлівна Вівторок 11:50-12.50 П’ятниця 11:50-12:50 l.gryzhak@chnu.edu.ua
Негрич Наталя Дмитрівна Понеділок 11:30-12:50 Четвер 12:00-13:00 n.negrych@chnu.edu.ua
Орищук Сергій Васильович Понеділок 13:00-14:20 —————————– s.oryshchuk@chnu.edu.ua
Вуєк Ольга Євгенівна П’ятниця 13:00-14:20 Середа 13:00-14:20 o.vuyek@chnu.edu.ua
Стерлікова Маргарита Сергіївна П’ятниця 13:00-14:00 четвер 13:00-14:00 m.sterlikova@chnu.edu.ua
Павлович Тетяна Іванівна Четвер 11.30-12.50 Вівторок 14.00-15.00 t.pavlovych@chnu.edu.ua
Сапожник Ірина Володимирівна Понеділок 12.00-13.00 Четвер 12:00-13:00 i.sapozhnyk@chnu.edu.ua
Соловйова Ольга Валентинівна Понеділок 13.00 – 14.00 Вівторок 10.00 – 11.00 o.solovyova@chnu.edu.ua
Суродейкіна Тетяна Валеріївна Четвер 13:00-14:00 Четвер 14:40-15:40 t.surodeikina@chnu.edu.ua
Ковалюк Мирослава Володимирівна Понеділок 14.30-15.30 Четвер 11.00-12.00 m.kovaliuk@chnu.edu.ua
Шиба Альона Василівна Четвер 11:30-12:50 П’ятниця 13:00-14:20 a.shyba@chnu.edu.ua
Ковалюк Юрій Володимирович Четвер 8:20-9:50 Четвер 9:50-11:10 y.kovalyuk@chnu.edu.ua
Худик Катерина Георгіївна Середа 11:30-12:50 Середа 11:30-12:50 k.khudyk@chnu.edu.ua
Кравченко Олена Володимирівна П’ятниця 13:00-14:00 ————————— o.kravchenko@chnu.edu.ua
Мусурівська Олеся Валеріївна Понеділок 8:40-9:40 Середа 14:40-15:40 o.musurivska@chnu.edu.ua

 

Comments are closed