Доступ до електронних баз даних платформи EBSCO

До 31 грудня 2021 року у локальній мережі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича надається тестовий доступ до 12 повнотекстових електронних баз даних платформи EBSCO. Платформа EBSCOhost – це інтерактивна довідково-бібліографічна система, яка складається з різноманітних повнотекстових та реферативних баз даних від провідних постачальників інформації. Інформаційні ресурси мають широке тематичне охоплення: від бізнесу та гуманітарних наук до медицини та екології. Додаткова інформація про доступні бази даних за посиланням.

Доступ до баз даних EBSCO надається через пошуковий інтерфейс на платформі EBSCOhost за IP-адресою ЧНУ без введення логіну та паролю.

Інструкції з користування пошуковими системами EBSCO:

Заплановано проведення чотирьох вебінарів «Познайомтесь з академічними базами даних EBSCO!» («Meet EBSCO academic databases!») українською та англійською мовами.

До участі запрошуються вчені ЗВО та наукових установ, аспіранти, студенти, а також бажаючі використовувати електронні бази даних EBSCO для проведення досліджень. Вебінари відбудуться на платформі ZOOM.

Для участі необхідно попередньо зареєструватися:

  • 19 жовтня 2021 року, 14:00 – bit.ly/2ZS5khv (англійською мовою)
  • 21 жовтня 2021 року, 13:00 – bit.ly/3uElOoV (українською мовою)
  • 26 жовтня 2021 року, 13:30  – bit.ly/3uEt6J6 (українською мовою)
  • 27 жовтня 2021 року, 14:30  – bit.ly/3oAjwpM (англійською мовою)

Comments are closed