Практичне заняття з дисципліни «Професійне становлення філолога» за освітньо-професійною програмою магістерського рівня «Англійська мова і література та друга іноземна мова»

4 листопада 2020 року відбулося практичне заняття з дисципліни «Професійне становлення філолога» за освітньо-професійною програмою магістерського рівня «Англійська мова і література та друга іноземна мова», в якому взяв участь представник роботодавців нашого краю – Созонтов Данило Олегович, директор Мовного дому «Litera». Це перше заняття в межах «Місяця зустрічей з роботодавцями», …

Детальніше…

Заняття студентів кафедри англійської мови з дисципліни «Лексикологія англійської мови» у рамках реалізації програми зустрічей зі стейкхолдерами.

10 грудня відбулася зустріч студентів 3 курсу спеціальностей «Філологія» і «Середня освіта» кафедри англійської мови з п. Павлом Довбнею, директором міжнародної компанії Uki Service, м. Чернівці. Павло Довбня розповів студентам про особливості ринку праці у галузі менеджменту медичного страхування, яке вимагає знань англійської мови для професійного спілкування з клієнтами-іноземцями. Він …

Детальніше…

Лекція про академічну доброчесність з магістрами середньої освіти

25.11.2020р. куратором Ковальчуком Ю.В.була проведена лекція про академічну доброчесність. Студенти 512-513 груп ознайомились з правилами академічної доброчесності, схваленими в нашому університеті.

Відбулася зустріч студентів 4го курсу зі стейкхолдером ОПП

27.11.2020 відбулася зустріч студентів 4го курсу зі стейкхолдером ОПП «Середня освіта» першого бакалаврського рівня освіти, директором ЗОШ № 2, Покальською Оксаною Михайлівною за темою «Використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) у навчанні англійської мови».