Заняття студентів кафедри англійської мови з дисципліни «Лексикологія англійської мови» у рамках реалізації програми зустрічей зі стейкхолдерами.

10 грудня відбулася зустріч студентів 3 курсу спеціальностей «Філологія» і «Середня освіта» кафедри англійської мови з п. Павлом Довбнею, директором міжнародної компанії Uki Service, м. Чернівці. Павло Довбня розповів студентам про особливості ринку праці у галузі менеджменту медичного страхування, яке вимагає знань англійської мови для професійного спілкування з клієнтами-іноземцями. Він зазначив основні вимоги до працівників своєї компанії, окреслив сфери надання послуг та вказав на особливості умов праці. Павло Довбня наголосив на комунікативних вміннях працівників та на володінні необхідною термінологією фахової мови медицини.
Щиро дякуємо за інформативну зустріч та прагнення до співпраці з нашою кафедрою!