НАШІ СТУДЕНТИ НАВЧАЮТЬСЯ В СЛОВАЧЧИНІ ЗА ПРОГРАМОЮ ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ

18 лютого 2019 року студенти-магістри кафедри англійської мови Довгопола Анна, Ліннікова Вікторія, Грицюк Мар’яна розпочали навчання в університеті ім. П. Шафарика, м. Кошице, Словаччина, за програмою подвійних дипломів зі спеціальності 035 Філологія (англійська мова та література) і  2.1.29 британські та американські студії. Студенти мали зустріч із заступником декана з міжнародних відносин на філологічному факультеті Ренатою Паноковою і завідувачем відділу досліджень  Яною Квітковою. У вітальному слові було зазначено, що навчання в університеті ім. П. Шафарика, на кафедрі британських та американських студій буде корисним життєвим та академічним досвідом для українських студентів, які є першими представниками українського студентства, що беруть участь в програмі подвійних дипломів зі словацьким вузом м. Кошице.По завершенню навчальної програми українські студенти захищатимуть магістерську роботу англійською мовою в університеті ім. П. Шафарика, що дасть їм змогу отримати диплом про вищу освіту європейського зразка.