Зустріч магістрів спеціальності «Середня освіта» зі стейкхолдером

Цікава та пізнавальна зустріч магістрів середньої освіти, що навчаються за освітньою програмою «Англійська мова і література та друга іноземна мова»,  зі стейкхолдером – заступником директора з навчально-виховної роботи Чернівецької гімназії № 4 Мойсовою О.П. – відбулася 27 листопада 2020. У межах курсу «Методика організації позакласної роботи учнів ЗНЗ»  Оксана Петрівна розповіла студентам 512-513 груп про особливості підготовки і проведення позакласних виховних заходів; права та обов’язки класного керівника; поділилася особистим досвідом створення позитивної класної атмосфери, шляхами вирішення проблемних моментів у навчально-виховному процесі. Спілкування було дуже продуктивним та мало практичне спрямування.