Заняття студентів кафедри англійської мови з дисципліни «Методика навчання іноземної мови та літератури» у рамках реалізації програми зустрічей зі стейкхолдерами

5 лютого 2021 р. Кірєєва Вікторія Петрівна, генеральний директор ТОВ «Майндсет Скул», взяла участь у занятті з «Методики навчання іноземної мови та літ-ри» студентів 311-312 груп, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Англійська мова і література та друга іноземна мова», спеціальністю «Філологія», спеціалізація «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська). Відповідно до теми заняття (Вступ до  методики навчання іноземної мови та літ-ри) усі присутні мали змогу почути думку фахівця стосовно основних вимог до вчителя англійської мови, а саме: здатність вільно спілкуватися іноземною мовою, здатність застосовувати знання у практичних ситуаціях; здатність вільно, гнучко й ефективно використовувати мову(и), що вивчається(ються), в усній та письмовій формі, у різних жанрово-стильових різновидах і регістрах спілкування (офіційному, неофіційному, нейтральному), для розв’язання комунікативних завдань у різних сферах життя. Особливу увагу Вікторія Петрівна приділила мотиваційному фактору підвищення кваліфікації та підкреслила наявність такої практичної можливості на своєму підприємстві.

Щиро вдячні Вікторії Петрівні за участь у занятті та сподіваємось на подальшу співпрацю!