Засідання гуртка ‘Carpe Diem’ 19.02

У п’ятницю, 19.02.2021 р., о 16.10 під керівництвом к.ф.н. доц. Суродейкіної Т.В. відбулося он-лайн засідання студентського наукового гуртка Carpe Diem на тему “Основні аспекти вивчення природних мов (мова і особистість, мова як система, мова і мовні контакти, мова і мислення, мова і комунікація, мова і суспільство“. З доповідями виступили студенти:

• Богданюк Майя – до питання дослідження мовної евфонії;
  • Клянчина Олександра презентувала карти етимології європейських слів,
  • Бублич Христина – про перспективи компаративного дослідження особливостей інтонаційних контурів європейських мов.

Свої доповнення і коментарі вносили також студенти Б.Буртник, С. Стефанюк, О. Кузьмова.

У ході засідання розкрилися нові цікаві перспективи майбутніх студентських досліджень.

Наступне засідання гуртка на тему «Поняття академічної доброчесності при написанні студентських наукових робіт (курсових)» відбудеться 19 березня о 16:10. Інформація про гурток міститься за посиланням http://english.chnu.edu.ua/?page_id=2148&lang=uk. За додатковою інформацією можна звертатись за тел. 0989344222 (Майя)

Чекаємо на нових учасників!