Звіт про роботу курсів підвищення кваліфікації вчителів англійської мови при кафедрі англійської мови ЧНУ ім. Ю. Федьковича

1 березня 2021 року завершили свою роботу курси підвищення кваліфікації вчителів англійської мови при кафедрі англійської мови ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Тематика занять: «Професійний розвиток вчителя/викладача англійської мови: мовно-комунікативна та предметно-методична компетентності». Серед слухачів- вчителі англійської мови міста та області, викладачі фахового коледжу ЧНУ. Заняття проводили д.ф.н., професор Єсипенко Надія Григорівна, к.ф.н, доцент Грижак Людмила Михайлівна, к.ф.н., доцент Павлович Тетяна Іванівна, к.ф.н., в.о. доцента Бешлей Ольга Василівна, асистент Москаль Тетяна Дмитрівна, к.ф.н, асистент Батринчук Зоряна Романівна. В результаті тижневого інтенсиву вчителі та викладачі охопили важливі теми професійної діяльності та обмінювались досвідом. Участь слухачів засвідчили сертифікати, що складають 1 кредит ЄКТС (30 год) – результат активної інтеракції та успішного проходження фахового вихідного випробування.
Дякуємо шановним учасникам та сподіваємося на наступні зустрічі!