Засідання науково-методичного гуртка «Актуальні проблеми методики викладання англійської мови» 22.03.2021

22.03.2021 відбулось чергове засідання науково-методичного гуртка «Актуальні проблеми методики викладання англійської мови» в рамках ОПП магістр, спец. «Середня освіта». Цього разу студенти-магістри (Рожкова А., Душкевич А.) мали змогу спробувати себе в ролі викладача, плануючи заняття науково-методичного спрямування. Тема “What makes a good teacher great” слугувала чудовим приводом для обговорення відео платформи TED Talks та застосування нових методик в межах дистанційної освіти. Тішить також і те, що студенти-другокурсники активно долучались до обговорення разом із магістрами (студентами 512 та 513 груп) та розширили свій кругозір в методичному плані. Сподіваємось, такі форми проведення засідань стануть хорошою традицією втілення практики “learning through doing”.

Дякуємо всім учасникам та до нових зустрічей!