Засідання студентського наукового гуртка «Проблеми теорії і методики навчання іноземних мов в 21 столітті» 12.04.2021

12.04.2021 відбулось чергове засідання науково-методичного гуртка «Проблеми теорії і методики навчання іноземних мов в 21 столітті» в рамках ОПП бакалавр, спец. «Середня освіта». Цього разу обговорювалася тема «Використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) у навчанні англійської мови». На засіданні були присутніми 7 студентів: Анна Ткачук, Тетяна Гнатяк, Надія Космірак, Софія Стефанюк, Марія Грицюк; особливо активну участь узяли Олексій Козлан та Ратмір Турчанінов. Студенти мали нагоду поділитися власним досвідом використання сучасних онлайн-технологій у процесі навчання англійської мови, а також обговорити важливість понять ‘life-long learning’ та ‘flexibility’, які є основою викладацької майстерності та незамінним компонентом в учительській професії.

Дякуємо за участь та чекаємо наступних зустрічей!