Результати конкурсу наукових робіт студентів

30.09 – 01.10 2021 р. в межах діяльності наукових гуртків кафедри  відбувся конкурс наукових робіт студентів.

Усі роботи були відмічені як цікаві та змістовні, в яких виконано надзвичайно великий об’єм роботи, проаналізовано велику кількість матеріалу.

Вітаємо переможців!

Гурток магістрів 5 курсу, спеціальності «Філологія»: Каба Надія та Буртник Софію посіли перше та друге місце відповідно. Вітаємо з успішними презентаціями досліджень!

Гурток магістрів 5 курсу, спеціальності «Середня освіта»: В результаті жвавого обговорення та слушних зауважень членів журі було відзначено найкращі роботи Скульської О. , Серни М. та Ставрук О. Дякуємо магістрам за свіжі ідеї, ентузіазм та жагу до перемоги. Сподіваємося, це стане хорошою традицією та допоможе у підготовці до захисту кваліфікаційних робіт. Вперед до нових звершень!

Гурток бакалаврів, спеціальності «Філологія»:  Вітаємо Мартинішину Ангеліну (411 група) з презентацією “Лексико-семантичні особливості пейзажних описів авторського стилю С. Моема”.