СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПОДЯКИ

У четвер 25 листопада 2021 під керівництвом викладачів Бешлей О.В., та Стерлікової М.С. відбулося святкування Дня подяки. Захід був організований учасниками творчого гуртка “Events Makers”. Серед них: Тетяна Маковей, Олеся Галиць, Марина Жалоба, Марта Ушпалевич, Величко Анастасія, Юлія Мельничук, Дарина Корчак, Саймон Антонюк. Студенти 1-3 курсів кафедри англійської мови ознайомилися із історією свята, взяли участь у цікавих конкурсах, заспівали караоке, а також поласували різноманітними смаколиками. Найактивніші учасники отримали додаткові бали, зокрема: Ангеліна Андрич, Олександра Танасійчук, Вікторія Ільчишин, Єкатерина СемкуСавчук Катя, Зав‘ялець Катя, Бегейда Валерія,Цопа Юля, Желіховська Крістіна.

Дякуємо організаторам та всім студентам, які долучилися до свята, за незабутні враження і гарний настрій!

Далі буде, тож чекаємо нових зустрічей 😉