Засідання гуртка “Проблеми теорії і методики навчання іноземних мов в 21 столітті” 06.12.2021

У понеділок, 06.12.2021 р., о 15.30 під керівництвом к.ф.н. доц. Бешлей О.В. відбулося он-лайн засідання студентського наукового гуртка «Проблеми теорії і методики навчання іноземних мов в 21 столітті» на тему: Using visual aids in teaching English to learners of different age groups. Тематика доповідей охоплювала питання практичні поради щодо використання аудіо-візуальних матеріалів у навчанні англійської мови учнів різних вікових категорій

Студенти мали нагоду обговорити різні способи інтеграції візуальних інструментів у процес навчання. У ході засідання були обговорені можливості використання фотографій та малюнків для тренування лексичних і граматичних навичок, практичні поради впровадження методики TPR у молодшій школі, потенціал застосування сучасних інтерактивних завдань на основі різноманітних онлайн-ресурсів (ігор, квізів, тестів тощо). Активну участь у засіданні гуртка брали Клянчина Олександра, Турчанінов Ратмір, Панчук Юлія, Космірак Надія, Гнатишин Аліна, Колодяжна Софія, Мельничук Інесса.

Дякуємо за участь і до нових зустрічей у наступному семестрі 🙂