Оголошення для студентів!!!

Шановні студенти‼️

У зв’язку з воєнними діями, які ведуть на території України російські окупанти, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича оголошує набір до штабу інформаційної боротьби.

💻 Просимо відгукнутися всіх студентів, які знають будь-яку іноземну мову на достатньому рівні. Ваші знання та навички комунікації допоможуть розповсюдити правду про воєнну агресію росії колегам і друзям закордон, що стане своєчасною підтримкою України у ці нелегкі часи.

🔗 Охочих приєднатися до штабу інформаційної боротьби Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича просимо приєднатись до чату для координації дій https://t.me/+Jnufwc3w2RE0ZTli

І нехай правда про реальний стан війни в Україні стане публічним надбанням суспільства по всьому світу 💪💙💛

Профспілкова організація студентів ДБАЄ ПРО ТЕБЕ!

#studprofkomUA
#studprofkom_cv_ua