Співробітництво факультету іноземних мов з Британською Радою в Україні

DSC_3343Враховуючи сучасні потреби суспільства у володінні іноземними мовами на якісно новому рівні існує нагальна потреба оновлення змісту методичної підготовки майбутнього вчителя, що передбачає насамперед розроблення нових стандартів для всіх рівнів вищої освіти.
Підготовка майбутнього вчителя англійської мови відбувається наразі за чотирма складовими: мовною, лінгвістичною, психолого-педагогічною та методичною. Окремою складовою підготовки майбутнього вчителя іноземних мов є педагогічна практика.

Національна політика мовної освіти зазнала значних позитивних змін, але професійно орієнтовані курси та методика навчання іноземним мовам все ж вимагає поглибленої уваги. Потребують також осучаснення та урізноманітнення форми і методи підготовки майбутнього вчителя англійської мови.

Зважаючи на викладене, Чернівецький національний університет, кафедра англійської мови долучається до програми Британської Ради в Україні «Шкільний учитель нового покоління». У рамках цього проекту викладачі кафедри пройшли науково-методичне стажування у літній школі Британської Ради. За результатами тренінгів викладачі проводять семінари з новітніх методик викладання англійської мови для студентів 4 курсу, які проходять педагогічну практику в школах м. Чернівці та для студентів-магістрів. Семінари відбуваються кожного четверга поточного місяця.