Теми наукових робіт здобувачів магістерського рівня освіти

Теми магістерських робіт студентів 5 курсу спеціальності

ФІЛОЛОГІЯ на 2022-2023 н.р. (стаціонар)

ППІ студента Тема Керівник
Шульженко Катерина Андріївна Концептосфера у творах брит.автора Річарда Османа «Клуб вбивств по четвергах» та «Людина, яка померла двічі» Д.ф.н., проф.Єсипенко Н.Г.
Бабюк Наталія Василівна Лінгвопрагматичні особливості персонажного мовлення (на   матеріалі амер.серіалу Suits) К.ф.н., доц. Суродейкіна Т.В.
Кошельник Богдана Василівна Жіночі образи в романі Джона Маррса «The one»: соціо-лінгвістичний аспект К.ф.н., доц. Сапожник І.В.
Лінчевська Олександра Андріївна Актуалізація концепту ФЕМІНІЗМ у сучасному англомовному дискурсі (на матеріалі …) Д.ф.н., проф. Колесник О.С.
Герштун Анастасія Сергіївна Особливості перекладу жанру «триллер» з англійської на українську мову (на матеріалі …..) К.ф.н., доц. Павлович Т.І.
Паун Валерія Василівна Формування навичок усного мовлення студентів першого курсу засобами інформаційно-комунікативних технологій на заняттях з англ.мови у ЗВО К.ф.н., доц. Мігорян О.В.
Швець Марія Володимирівна Концепт УКРАЇНА у сучасному англомовному медіадискурсі: на матеріали американської та брит. преси за 2022- 2023 рр. К.ф.н., доц. Гнатковська О.М.
Мацьопа Оксана Дмитрівна Розвиток мотивації студентів першого курсу під час формування комунікативної компетентності на дистанційному навчанні К.ф.н., доц. Мусурівська О.В.

Теми магістерських робіт студентів 5 курсу спеціальності

СЕРЕДНЯ ОСВІТА на 2022-2023 н.р. (стаціонар)

ППІ студента Тема Керівник
Косован Валентина Вячеславівна Роль ІКТ у формуванні лексичної компетентності   учнів середньої школи на уроках англ. мови (на матеріалі платформ..) К.ф.н., доц. Шиба А.В.
Піковська Юлія Степанівна Англомовні он-лайн платформи як засіб розвитку навичок   21 століття учнів середньої школи К.ф.н., доц. Лопатюк Н.І.
Даниляк Адель Романівна Формування англомовної соціолінгвістичної компетентності учнів середньої школи за допомогою казок, віршів та пісень К.ф.н., асист. Куковська В.І.
Нестеряк Ольга Сергіївна Засоби контролю та оцінювання англомовної лексичної компетентності учнів старших класів у ЗЗСО К.ф.н., асист. Ковалюк М.В.
Карп Крістіна Костянтинівна Формування англомовної граматичної компетентності учнів старших класів у ЗЗСО засобами прикладних програм К.ф.н., асист. Ковалюк Ю.В.
Тураш Микола Іванович Розвиток мотивації учнів старших класів на уроках англ.мови у ЗЗСО засобами проектних технологій К.ф.н., асист.Худик К.Г.
Єленюк Даріна Олександрівна Формування граматичної компетентності за допомогою комп’ютерних платформ при навчанні англійської мови учнів середніх класів ЗЗСО К.ф.н., асист. Батринчук З.Р.
Никифорюк Павло Павлович Використання предметно-мовного інтегрованого навчання для формування лексичної компетентності у галузі ІТ учнів старших класів на уроках англ. мови в ЗЗСО К.ф.н., доц.

Грижак Л.М.

Яковлева Валерія Михайлівна