Cтудентська наукова конференція 2023

Шановні студенти!

У квітні 2023 року відбудеться чергова студентська наукова конференція

Тези студентських доповідей до 20 лютого 2023 року подаються на кафедру англійської мови за підписом наукового керівника курсової!!!!

Вимоги до оформлення матеріалів доповідей:

Текст статті має бути українською мовою, обсягом 2 повні сторінки А5 (148*210) (ні в якому разі не А4 формат у дві колонки!!!!!) з такими полями:

• верхнє – 2,0 см
  • нижнє – 2,0 см
  • праве – 2,0 см
  • ліве – 2,0 см.

Щільність тексту – 36-40 рядків на сторінку (1 інтервал на комп’ютері).

Розмір шрифта 11пт, підписи до рисунків, таблиці, список літератури – 10 пт.

Шрифти: Times, School-book, Латинський тощо.

Для абзацу відступ 5-6 мм. користуватись переносом.

Формат сторінки друкованого тексту  110х160 мм.

Автор вказується в правому куті звичайним шрифтом, жирним, розміром 12 пунктів (повністю ім’я, а потім прізвище). Нижче – науковий керівник, із зазначенням перед прізвищем посади (асист., доц., проф., асп.).

Назва статті  – посередині сторінки звичайним шрифтом, жирним, розміром 12 пунктів.

Список   літератури   подається   наприкінці   статті   розміром    10   пунктів   у алфавітному порядку чи у порядку посилання.

При посиланні в тексті у квадратних дужках вказувати номер позиції у списку літератури, том і сторінку [З, IV, с. 234 ].

Примітки внизу сторінки не допускаються.

Зважаючи на те, що конференція студентська, співавторами статей можуть бути тільки студенти.

Студент подає до друку лише одну доповідь

Бажаємо наснаги у підготовці матеріалів!