Семінар «Академічна доброчесність» для студентів спеціальності “Філологія” та “Середня освіта”

14.02 Шилюк Олег Іванович, заступник директора бібліотеки ЧНУ з питань інформаційних технологій, провів семінар «Академічна доброчесність» для студентів спеціальності “Філологія” та “Середня освіта”, що здобувають ступені бакалавра та магістра. Олег Іванович розповів про академічну доброчесність, пояснив основні напрямки підтримки принципів академічної доброчесності, детально зупинився на особливостях роботи сервісу Unicheck з перевірки робіт на плагіат, створений українськими розробниками у 2014. Крім того, Олег Іванович пояснив студентам як працювати з базами данних бібліотеки, такими як JSTOR Archive Journals, міжбібліотечним абонементом RapidILL.

Дякуємо Олегу Івановичу за корисну інформацію!