День відкритих дверей у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас, Ваших батьків, друзів та всіх охочих у неділю, 30 квітня, на День відкритих дверей до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Це чудова нагода не лише поближче познайомитися з архітектурною перлиною Буковини – Резиденцією Митрополитів Буковини і Далмації, а й поспілкуватися з керівництвом університету, факультетів та інститутів, з представниками приймальної комісії; дізнатися про особливості вступної кампанії 2023 року; ознайомитися з престижними спеціальностями нашого ЗВО, можливостями працевлаштування після закінчення навчання; почути думки студентів про переваги навчання в ЧНУ.
Захід розпочнеться об 11:00 у Мармуровій залі Університету (5 корпус, вул. Коцюбинського, 2) і триватиме до 14:00.
Чекаємо на зустріч!
Обирай кращих! Навчайся у кращих! Будь кращим!