Науково-практичне стажування в межах програми академічної мобільності ERASMUS + у Бат Спа університеті, Велика Британія

У період з 8 – по 15 травня 2023 року викладачі кафедри англійської мови доценти Альона Шиба, Ольга Бешлей та асистент Анастасія Драпак пройшли науково-практичне стажування в межах програми академічної мобільності ERASMUS + у Бат Спа університеті, Велика Британія.

Його метою було ознайомлення з принципами роботи університетів Великої Британії; вивчення досвіду британських колег у підготовці майбутніх вчителів англійської мови; ознайомлення з досвідом планування освітніх та навчальних програм в Бат Спа Університеті.

Низка зустрічей з провідними фахівцями факультету освіти Бат Спа університету, зокрема викладачами творчого письма Стівом Холімен та Люсі Світмен сприяли обміну досвіду стосовно сучасних підходів до організації навчального процесу; плідним та інформативним стосовно побудови та наповнення освітніх програм майбутніх вчителів було спілкування з викладачами англійської мови як другої іноземної – професорами Розін Ні
Мхочан та Агнешкою Бейтс.

Про організацію післядипломної освіти розповів Майк Дрейсон. Цікавими також виявилися і зустрічі та спілкування зі студентами університету, які розповіли про свої мотиви і виклики навчання.