У Шотландії виявлено перший фоліант п’єс Шекспіра

У Шотландії виявлено перший фоліант п'єс Шекспіра Фото: zn.ua У Шотландії виявлено перший фоліант п’єс Шекспіра
Книга була видана в 1623 році.

Копія першого фоліанта п’єс Вільяма Шекспіра, яка включає в себе 36 творів автора, була виявлена ​​в особняку на шотландському острові Б’ют.

Як повідомляє The Guardian, книга була видана через сім років після смерті Шекспіра.

За інформацією видання, книга понад 100 років припадала пилом в бібліотеці Маунт Стюарт на острові Б’ют. Дослідниця Емма Сміт, яка займається вивченням творчості Шекспіра в Оксфордському університеті, підтвердила, що книга не є підробкою.

Знайдений фоліант належав Ісааку Риду, літературному редактору, який працював в Лондоні в XVIII столітті. Записи свідчать про те, що Рід придбав його в 1786 році, а наступні записи показують, що після смерті Ріда в 1807 році він був проданий “JW”.

Після цього офіційних записів про фоліант не було, тому він не був включений в перепис перших фоліантів, складений в 1906 році.

Раніше історик заявив про знахідку портрета Шекспіра в старій книжці з ботаніки. До цього часу були відомі тільки два зображення англійського драматурга. Одне з них було розміщено в збірнику його творів, а друге – це пам’ятник письменнику в церкві Святої Трійці в Стратфорді. Обидва зображення були виконані після смерті Шекспіра.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *