Посвята першокурсників спеціальностей 035 Філологія та 014 Середня освіта

Урочиста посвята першокурсників спеціальностей 035 Філологія та 014 Середня освіта відбулася 31 серпня 2023 року. Цей день відкрив новий етап у житті 100 першокурсників кафедри англійської мови. Заходу вдалося надати теплу та радісну атмосферу завдяки щирим вітальнм словам та натхненним настановам від завідувача кафедри Єсипенко Н.Г. та декана Осовської І.М.

Особливо важливим моментом було ознайомлення студентів з кураторами груп. Вони розповіли майбутнім першокурсникам про особливості організації навчального процесу, розкрили його змістовне наповнення. Ця інформація необхідна під час адаптації до університетського життя.

Запал та ентузіазм, які запанували на посвяті, надають впевненості та віру в успіх усім першокурсникам. Нехай цей день стане початком великого навчального шляху, сповненого знань, дружби та нових досягнень!