Training Workshops “Effective Online Instruction” and “Teaching Academic Writing”

У рамках міжнародного проекту “Digital Umbrella for Ukrainian Foreign Language Teachers” викладачі кафедри англійської мови (Ольга Бешлей, Богдана Буртник, Наталя Вітвіцька, Анна Довгопола, Вікторія Ліннікова, Тетяна Москаль, Ірина Сапожник, Мирослава Ковалюк, Олена Гнатковська, Зоряна Батринчук, Вікторія Куковська), кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу (Юлія Головащенко, Олександра Нузбан, Тетяна Гафу), а також кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства (Микола Заполовський) взяли участь у серії онлайн-воркшопів, присвячених ефективним методам проведення онлайн занять для студентів університету ( “Effective Online Instruction” – 10-11 серпня), а також особливостям навчання академічного письма (“Teaching Academic Writing” – 8 вересня). Воркшопи проводилися проф. Д. Мартінез (Department of English Studies, West Carolina University, US). Викладачі отримали нагоду поспілкуватися онлайн з носієм мови і фахівцем у сфері лінгвістики та викладання професійного і технічного письма, а також в деталях розглянути особливості застосування нових онлайн технологій у навчанні академічного письма студентів, подискутувати щодо підбору ефективних методів оцінювання студентів, зокрема зважаючи на розвиток і інтеграцію інструментів штучного інтелекту у процес навчання. Слід відзначити, що Діана чудово розуміла потреби викладачів і наш навчальний контекст, тому вміло підбирала конкретні інструменти та приклади, які можна використовувати на практиці. Цінним вкладом було створення курсу на онлайн платформі Moodle, де учасники воркшопі отримали доступ до всіх матеріалів, а також ознайомилися з підходами до структування онлайн курсів. Загалом, воркшопи були надзвичайно пізнавальними, ставши чудовим місцем для взаємодії та обміну досвідом між колегами. Впевнені, що отримання знання допоможуть нашим викладачам підтримати студентів у їхньому академічному розвитку.

Дякуємо за участь та бажаємо подальших успіхів у професійній сфері!