Практичне заняття для студентів з членом Ради стейкхолдерів кафедри англійської мови В. Жовтяком

4 жовтня 2023 року відбулося практичне заняття в рамках курсу “Business Communication Essentials in English” для студентів 3 курсу спеціальності 035 Філологія. Гостем та спікером на заході був Владислав Жовтяк, член Ради стейкхолдерів кафедри англійської мови та проєктний менеджер IT компанії.

Під час цього заходу пан Владислав поділився цінними знаннями зі студентами щодо вимог сучасного спілкування в бізнес-середовищі та особливостей міжкультурної комунікації. Він також надав приклади кейсів зі свого власного досвіду, які ілюстрували та підкреслювали основні принципи успішного бізнес-спілкування.

Така інформація допомагає нашим студентам отримати практичний погляд на бізнес-комунікацію та підготуватися до успішного самостійного професійного життя.