Зустріч студентів магістерського рівнязі стейкхолдером Оленою Молодек

У вівторок, 10 жовтня 2023 о 12.30 відбулась зустріч зі стейкхолдером Оленою Молодекголовою методичного об’єднання вчителів іноземних мов, вчителем англійської мови в Чернівецькому ліцеї №7 Чернівецької міської ради на тему «Виклики професії вчителя іноземної мови в умовах воєнного стану».

Пані Молодек поділилась з студентами інформацією про роботу вчителів в непростих умовах сьогоденння.  Студенти отримали унікальну можливість отримати інсайти та поради від практикуючого вчителя, яка працює в умовах воєнного стану.

Про це свідчать їхні відгуки:

Богданюк М.: “Особисто мені сподобався сучасний підхід Олени до питань викладання. Чітко відчувається особистий розвиток, який потім відображається на розвитку її студентів. Цінним було дізнатись про те, що варто викладати граматику крізь призму власного досвіду, який буде близький студентам, а також фраза: «Спочатку бачення результату, а вже потім підбір актівіті»”

Гургіш А.: “Olena Molodek makes an impression of a true professional. The experience and information that was shared with us is highly valuable for our future career development. Our students are looking forward to similar opportunities to enhance our teaching capabilities. I am extremely satisfied that I’ve attended today’s meeting with the wonderful speaker Olena Molodek. During the meeting, I learned a lot of interesting information, pieces of advice and teacher’s secrets, which, I am sure, will help me in my profession as a tutor. Thank you so much for this opportunity!”

Зустріч була надзвичайно корисною та пізнавальною, і ми вдячні пані Молодек за її час та спільний обмін досвідом. Бажаємо всім студентам подальших успіхів у навчанні та підготовці до майбутньої професійної діяльності!