Відрядження доцентки кафедри англійської мови Альони Шиби в Університеті Гранади (Іспанія)

З 2 по 6 жовтня 2023 доцентка кафедри англійської мови Альона Шиба перебувала у відрядженні в Університеті Гранади (Іспанія) у межах проекту “Arqus for Ukraine”. Стажуючись в Університеті Гранади, викладачка мала
змогу ознайомитися зі структурою та організацією навчального закладу, поспілкуватися з колегами та студентами факультету філософії та мов. Завідувачка кафедри англійської та німецької мов проф.. Міріам Фернандез Сантьяго, розповіла про цілі та ініціативи кафедри, пов’язані з мовною освітою, викладачі обмінялися досвідом складання освітніх програм та навчальних планів, орієнтуючись на потреби сьогодення. Приємно вразила теплота прийому та відкритість адміністративного та викладацького складу університету до спілкування та налагодження майбутньої співпраці.