Проведення серії семінарів ‘Academic Writing’

Щопонеділка з 23 жовтня по 13 листопада 2023 року студенти 3-5 курсів кафедри англійської мови (Вікторія Красовська, Марія Федорюк, Галина Близнюк, Єлизавета Дутчак, Майя Богданюк, Ратмір Турчанінов, Ірина Токар, Дарія Тодорішина, Анастасія Воротняк, Олександра Клянчина, Ольга Кузьмова, Лєра Чернописька) брали участь у серії семінарів з академічного письма, організованих доц. Ольгою Бешлей у співпраці з професоркою Діаною Мартінес (Університет Північної Кароліни, США).

Після участі у серії семінарів, студенти значно покращили свої навички академічного письма. Вони навчилися забезпечувати зв’язність та логічність в своїх текстах, освоїли основні структурні елементи наукових робіт, включаючи формулювання чітких тез і тематичних речень. Крім того, студенти оволоділи засобами збору даних, що дозволило їм ефективно проводити дослідження. Важливою складовою навчання стало знайомство з якісними та кількісними методами дослідження, що розширило їхні можливості для аналізу та інтерпретації даних. Ці навички не тільки поліпшили їхню здатність до академічного письма, але й підготували їх до складання магістерських робіт на високому рівні.

Також відзначимо, що студенти отримали нагоду працювати з розробленим спеціально для них курсом на платформі Moodle, а також спілкуватись зі студентами Університету Північної Кароліни.

Ввдячні професору Д. Мартінес за цінні знання та досвід та чекаємо нових зустрічей!

Дякуємо всім студентам, які взяли участь!