Захід «Тиждень Литви» з 9 по 16 листопада 2023

У Балтійському мовному центрі при факультеті іноземних мов Чернівецького національного університету відбувся традиційний щорічний захід «Тиждень Литви».

З 9 по 16 листопада 2023 студенти мали нагоду послухати розповіді про цікаві факти, культуру та традиції Литви. Студенти кафедри англійської мови О. Бецин, М. Нікітова, А. Орел та студентка кафедри романської філології та перекладу А. Барабаш охоче поділилися враженнями від свого навчання та проживання в цій дружній для України державі. Слухачі Центру також взяли участь у фото конкурсі, через який висвітлювали своє бачення литовської ідентичності. Окрім цього всі охочі змогли долучитися до 2 важливих заходів, організованих Університетом Вітаутаса Великого, які проходили в гібридній формі. Це міжнародна конференція «Вища освіта в турбулентні часи: прямуючи до Європейської системи та інтеграції» та міжнародний едукаційний захід від Освітньої Академії при Університеті Вітаутаса Великого «Мультикультурність Литви». Викладачі та студенти ЧНУ долучилися он-лайн.