Незабутній воркшоп для студентів спеціальності “Середня освіта”

У вівторок 5 грудня за ініціативи О.В. Бешлей та асистента кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги Я.Ф. Ротар для студентів 4 курсу спеціальності Середня освіта була організована зустріч з Галиною Миколаївною Липчук, практикуючим методистом та педагогом інклюзивної освіти.

Захід став надзвичайно корисним та пізнавальним досвідом для всіх учасників. Протягом воркшопу ми не тільки обговорили теоретичні аспекти, але й зосередились на практичних методах інклюзивної освіти.

Студенти мали можливість ознайомитись з дієвими порадами та побачити реальну роботу в дії. Галина Миколаївна, яка має 10-річний досвід роботи в цій сфері та закордонні стажування, поділилася унікальними знаннями, які неможливо знайти в книгах.

Під час зустрічі ми не тільки набули нових знань та вмінь, але й  зібрали кошти для купівлі нових пізнавальних ігор для діток з особливими потребами. Ця ініціатива припала на переддень Дня Святого Миколая, що принесло радості усім учасникам! Зустріч пройшла у дуже теплій та дружній атмосфері.

Раді повідомити, що проведена зустріч стала підґрунтям для співпраці і розвитку впровадження ідеї введення роботи студентів в інклюзивній освіті та ідеї проєктної роботи. Відгуки студентів були надзвичайно позитивними, і вони з нетерпінням чекають наступних зустрічей.

Дякуємо всім учасникам за активну участь та бажання розвиватися та впроваджувати нові методики в інклюзивній освіті!