Заняття студентів 511 і 512 груп зі Юлією Джобулдою, HR директором компанії ASD

12 березня 2024 року відбулося заняття студентів 511 і 512 груп зі стейкхолдером – Юлією Джобулдою, яка має багаторічний досвід роботи HR менеджером, та випускницею кафедри англійської мови Богданою Басарабою, яка працює в IT компанії на посаді менеджера та викладача англійської мови для працівників компанії. Під час зустрічі студенти-магістри спеціальностей 035 Філологія та 014 Середня освіта мали нагоду отримати практичні поради щодо розвитку кар’єри, пошуку робочого місця, підготовки резюме. На початку зустрічі пані Юлія зробила короткий огляд найзатребуваніших професій та окреслила перспективні напрями працевлаштування. Цікавим та корисним для молодих фахівців у майбутньому був опис 9 етапів ефективного пошуку роботи. Богдана Басараба поділилася власним досвідом роботи та прокоментувала поведінку працівників, коли у роботі виникають так звані “червоні прапорці”. Щиро дякуюємо пані Юлії Джобулді та Богдані Басарабі за пізнавальну і практично орієнтовану зустріч та за плідну співпрацю!

Відгуки студентів:
Олександра Клянчина: “Сьогодні ми відвідали зустріч зі стейкхолдерами з компанії ASD на тему ефективного пошуку роботи. Особисто для себе, я дізналась про найбільш дієві канали пошуку роботи, а також розширила список сайтів з пошуку роботи, коли раніше знала тільки про robota.ua та work.ua.
Загалом, спікери були цілком інформативні, обраний матеріал пояснювали зрозуміло та легко йшли на контакт, стараюяись пояснити в деталях поставлені студентами вільні питання.”

Федорюк Марії та Богданюк Майї: “Дякуємо за консультативну зустріч зі стейкхолдером ASD компанії. Була подана важлива інформація щодо раціонального пошуку роботи та поетапних кроків, як правильно подавати своє резюме та портфоліо на різних нетворкінгах. Дякуємо за інформативну зустріч. Було цікаво дізнатися сайти пошуку роботи та етапи подання резюме.Ці знання справді знадобляться нам у реальному житті та допоможуть знайти роботу у майбутньому.”
Dream Job ! Check List