Представники нашої кафедри взяли участь в 15-й щорічній конференції «Викладання англійської мови» в Яському університеті імені А. І. Куза.

19 травня 2018 року студенти-магістри зі спеціальності «Середня освіта» кафедри англійської мови, факультету іноземних мов взяли участь у 15-й щорічній конференції «Викладання англійської мови», яка відбулася в Яському університеті імені А. І. Куза. Організаторами конференції були кафедри англійської мови Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича та Яського університету імені А.І.Куза. На конференції студенти обох вузів представляли результати своїх досліджень в галузі методики навчання іноземних мов у школі. Під час інтерактивних доповідей студенти та викладачі мали змогу поділитися досвідом планування уроків з англійської мови, пошуком ефективних методів навчання усного і писемного мовлення, використання новітніх технологій в освітньому процесі. Цікавими і пізнавальними виявилися питання організації навчання іноземних мов в школах Румунії та України. Викладачі факультету іноземних мов Яського університету відзначили високу теоретичну підготовку студентів-магістрів ЧНУ та важливі проблематики педагогічних експериментів, які студенти здійснюють під час проходження педагогічних практик.

За результатами конференцій Яським університетом буде опублікований збірник студентських доповідей. Наступна двостороння студентська конференція запланована в Чернівецькому національному університеті восени 2018 року на факультеті іноземних мов.