Зустріч студентів спеціальності «Середня освіта» з Іриною Унгурян, кандидатом пед. наук, доцентом кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області

22 травня 2018 року на факультеті іноземних мов відбулася зустріч студентів спеціальності «Середня освіта» з Іриною Унгурян, кандидатом пед. наук, доцентом кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО (Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області). Пані Ірина входила до робочої групи розробників концепції Нової української школи та є в списку ключових стейкголдерів із впровадження Національної рамки кваліфікацій в Україні. Під час зустрічі студенти-магістри кафедри англійської мови, майбутні вчителі іноземних мов, були ознайомлені з новими вимогами до  освітнього процесу в початковій школі та в методиці навчання іноземних мов. Студенти, які навчаються на факультеті за експериментальною програмою з методики навчання англійської мови в школі  від Британської Ради, особливо активно долучались до інтерактивної лекції, адже, працюючи в нових українських школах, зможуть на практиці використати набуті знання, що наближають українського педагога й учня до стандартів європейської освіти.

Дякуємо Ірині Унгурян за змістовну лекцію та мотивацію до підготовки вчителів іноземної мови нового покоління!