СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

12 вересня 2018 року на кафедрі англійської мови відбувся семінар-практикум з питань ефективного проведення педагогічної практики студентів другого, третього і четвертого курсів спеціальності «Середня освіта».У семінарі взяли участь керівники практик від кафедри (Єсипенко Н.Г., Шиба А.В., Грижак Л.М., Гнатковська О.М., Соловйова О.В., Худик К.Г., Лопатюк Н.І., Мусурівська О.В., Бешлей О.В., Негрич Н.Д., Москаль Т.Д., Батринчук З.Р., Куковська В.І.) та досвідчені педагоги, вчителі англійської мови зі шкіл та гімназій міста (гімназія №1, №2, №4, №5,  №7, школа №22). Пасивна педагогічна практика студентів другого курсу передбачає відвідування уроків з англійської мови та виконання завдань з методики навчання англійської мови у школі. Студенти третього курсу, окрім виконання творчих методичних завдань, матимуть змогу самостійно провести частину уроку в присутності вчителя-ментора. Поєднання ґрунтовної теоретичної підготовки на заняттях з методики з можливістю використати отримані знання під час уроків у школі сприяє формуванню практичних навичок студентів вже на передостанньому році навчання в бакалавраті. Студенти четвертого курсу поєднують педагогічну практику як асистенти вчителя та здійснюють проведення педагогічного експерименту для підготовки студентської наукової розвідки з методичної проблематики.

На семінарі представники шкіл висловили своє бачення підготовки майбутніх вчителів англійської мови, які б відповідали викликам нової української школи.