УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Студенти кафедри англійської мови Надія Довбуш, Ольга Унгурян, Яна Кінащук, Юлія Банар допомагали з перекладом з англійської мови на українську та навпаки під час Пам’ятної міжнародній конференції з мови та культури їдиш, яка відбулася в Чернівцях 6-9 серпня 2018 року. За час конференції студенти не тільки вдосконалили свої навички з перекладу, але й дізнались багато цікавих фактів з культурного життя нашого міста.

У рамках роботи зі збереження та популяризації єврейської історико-культурної  спадщини міста Чернівців Чернівецький музей історії та культури євреїв Буковини реалізував пізнавальний проект, присвячений долі чернівецьких євреїв, які були змушені емігрувати до інших країн. Одним із заходів проекту була демонстрація фільму “A Shtetl in the Caribbean” голландського режисера Шермана де Хесуса під час Пам’ятної міжнародної конференції 6-9 серпня. Студенти третього курсу кафедри англійської мови здійснювали переклад фільму з англійської на українську під керівництвом к.ф.н., доц. Заслонкіної А.В.