Практичне заняття з дисципліни «Професійне становлення філолога»

4 листопада 2020 року відбулося практичне заняття з дисципліни «Професійне становлення філолога» за освітньо-професійною програмою магістерського рівня «Англійська мова і література та друга іноземна мова», в якому взяв участь представник роботодавців нашого краю – Созонтов Данило Олегович, директор Мовного дому «Litera». Це перше заняття в межах «Місяця зустрічей з роботодавцями», який відбувається для студентів кафедри англійської мови в осінньому семестрі 2020-2021 н.р.
На занятті студенти-магістри мали змогу отримати інформацію від роботодавця про особливості проходження співбесіди на роботу, вимоги до працівників у сфері книжкового менеджменту та перекладу, вирішення конфліктних ситуацій на робочому місці та ін. Зацікавлення студентів викликало бачення роботодавця навичок, якими спеціаліст-філолог повинен володіти, щоб бути контурентно спроможним на сучасному ринку праці.
Щиро дякуємо Данилові Олеговичу за готовність поділитися досвідом і знаннями зі студентами!