ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, ВИКЛАДАЧІВ – ЗУСТРІЧ ПРО ОСОБЛИВОСТІ РИНКУ ПЕРЕКЛАДАЦЬКИХ ПОСЛУГ У М. ЧЕРНІВЦІ ТА РЕГІОНІ!

18 листопада о 13:00 (в рамках курсу «Практика перекладу») кафедра англійської мови Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича організовує онлайн-зустріч з

Поповецьким Сергієм Васильовичем,

керівником перекладацького агентства  Європа +

Орієнтовні питання дискусії:

1. Яке співвідношення потреби в усному / письмовому перекладі на ринку Чернівців та регіону зараз ?

2. Які саме практичні ситуації чекають на майбутнього працівника в сучасних умовах Чернівців та регіону? Це усний / письмовий переклад? У яких саме регістрах – офіційний, неофіційний, нейтральний ? У яких сферах життя – побутовій, суспільній, навчальній, професійній, науковій ?

3. Які жанри потрібно добре освоїти? – бесіда / співбесіда/ обговорення; переговори, торги

Посилання на відеоконференцію у ZOOM:

Чекаємо на Вас!

We are waiting for you!